אודות

Home/אודות
Slide background

אודות מדסק

מדסק היא חברת ייעוץ מובילה המתמחה באבטחת המידע, Disaster Recovery, סקרי סיכונים ומבדקי חדירות. מדסק מספקת בדיקות הקשחה לתשתיות רשת, מערכות ממוחשבות, יישומים ומאגרי מידע של חברות מתחומים מגוונים וביניהם תחום הבנקאות, הביטוח, החינוך, הפיננסים, הייצור, ותחומי התקשורת והייטק, כ- 20 שנה. החברה מייעצת בנושא אבטחת המידע באופן התומך במטרות האסטרטגיות של הלקוח, תוך שירות אישי ואמין.

הידע והנסיון הרב שביכולתנו לספק נובע משנות פעילות רבות בתחום. ההנהלה שלנו עובדת מזה שנים בתחום העסקי, הכלכלי, בתחום הבנקאות ובתחום הצבאי. כבעלי שנים רבות של נסיון בתחומי העיסוק שלנו, אנחנו יכולים לספק את השירות העדכני ביותר, מומחיות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, וזאת מבלי לאבד את היכולת לראות ממעוף הציפור את התמונה הרחבה.

ייחודנו הוא הצוות שלנו, המשלב מצויינות טכנולוגית ותודעת שירות גבוהה. ההתמחות שלנו בתחומי התקשורת, המידע והאבטחה תספק לצוות טכנולוגיית המידע שלך גישה ישירה למומחים בעלי ידע טכנולוגי עשיר לצד יכולת לנתח, ללמוד ולהבין באופן ספציפי את צרכי הארגון שלך בתחום אבטחת המידע.

מדוע לבחור במדסק?

אנו עובדים על פי שיטות מקובלות בעולם אבטחת המידע, OWASP לבדיקות אפליקטיביות כולל אתרי אינטרנט ואפליקציות סלולאריות, Saint לבדיקות תשתית השרתים ומערכות ההפעלה, ו-CobiT הנותנת דגש על הערכת סיכונים ומותאמת לדרג הניהולי.

ההון האנושי הוא גאוותנו, הצוותים שלנו מקצועיים ומתמחים הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי של עולם אבטחת המידע. מאחורינו נסיון רב בבדיקות חדירות אוטומטיות וידניות כולל למערכות פעילות, סקרי אבטחה המקיפים את כל מערך המיחשוב של הארגון, וליווי תהליכי אבטחה ורגולציה כולל תקני אבטחה למיניהם ועבודה מול רמו”ט ורא”מ.

ברשותנו צוות סייבר ייעודי ומיומן, המנטר באופן רציף את רשת האינטרנט, רשתות Dark net, פורומים ואתרי האקרים. כמו כן אנו מפעילים את מערכת Insect הייעודית, מערכת מודיעינית בעלת יכולת לאתר תקיפות בדיוק של 81.9%.

מדסק הינה חברת ייעוץ ואינה עוסקת במכירת מוצרי אבטחה. מסיבה זו הבדיקות, הייעוץ וליווי תהליכי אבטחת המידע אינם מוטים כלפי מוצר כלשהו. כך, הלקוח יכול להיות סמוך ובטוח שממצאי האבטחה מקצועיים ו”נקיים” משיקולים זרים.

מדסק מאמינה שחובתה לשמור על סודיות מוחלטת בכל הנוגע למידע של לקוחותיה ולכן, החברה עומדת בסטנדרטים המחמירים של תקן אבטחת המידע ISO-27001, ותקן האיכות ISO 9001.