אודות

אודות MADSEC

חברת יעוץ ותיקה ומובילה בתחום הסייבר, הוקמה ב 2008 עם משרדים בהרצליה ובחיפה. לחברה ועובדיה הסמכות בינלאומיות וסיווג בטחוני, והיא מבצעת פרויקטים בישראל, אירופה וארצות הברית.

הפרויקטים שלנו מבוצעים בצורה סדורה על פי שיטות (Best Practice) ומתודולוגיות מקובלות כגון: OWASP, NIST ,MITRE ,SANS, הנחיות מערך הסייבר, HIPAA, PCI-DSS ואחרות, מבלי לוותר על נקודת המבט הייחודית של המומחים שלנו.

/ 5.

אודות
מדוע לעבוד איתנו ?

חברה טכנולוגית המתמקדת במבדקי חדירות וסקרי סיכונים. זו המומחיות שלנו והיא נמצאת ב DNA של החברה

כל חברי הצוותים הינם עובדים אורגניים, בהיקף 100% משרה של החברה. לחברה סיווג בטחוני 3, ביטוח אחריות מקצועית והסמכת ISO 27001

מדסק אינה עוסקת במכירה ושיווק של מערכות אבטחת מידע, ואין לנו אינטרס לקדם מוצר זה או אחר. במובן הזה, אנו שותפים של הלקוח ברמה הטכנולוגית.

 

אודות
מקצועיות

הובלת הפרויקטים מבוצעת על ידי מנהלי פרויקטים מנוסים, והחברה עומדת בתקינת ניהול ובקרת איכות ISO 9001. לעובדים יש הסמכות בינלאומיות ושנות ניסיון רבות

אודות מדסק
ניסיון

החברה הגדולה בארץ בתחום Penetration tests. פועלת עם כל הבנקים בישראל, וכן: הייטק, אשראי וביטוח, טלקום, אקדמיה, בריאות, FinTech, תחבורה ותעשיה חכמה.

אודות סייבר
נוכחות בשוק הסייבר

קשר ישיר עם גופים מעולם אבטחת מידע, דוגמת: מערך הסייבר, לה”ב 433 והרשות הגנת הפרטיות. מרצים בכנסי אבטחת מידע טכנולוגיים.

חברי ההנהלה
דורון סיוון
דורון סיון
מנכ"ל, מייסד שותף
מתן אזוגי
מתן אזוגי
מייסד שותף
עובדים בכירים במדסק
תומר סייבר
תומר דרורי
CTO
אסיף סקר סיכונים
אסיף פוקס
COO
עודד
משה סקלאר
מנהל מכירות
אורן מדסק
אורן אלקובי
מנהל צוות GRC
עודד ויסמן
מנהל צוותי PT, Red team
אבי כהן
אבי כהן
מנהל תחום רגולציה
דילוג לתוכן