צוות תגובה (Incident Response)

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.
רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מבין לקוחותינו

הסמכות

צוות תגובה נותן מענה ברגע שמתעורר מקרה חירום בחברה. לא מדובר כאן על הערכות לאירוע בהכנת תוכנית המשכיות עסקית, אלא במתן מענה מיידי לארגון שהותקף.
אירוע סייבר יכול להתחיל במספר אופנים, דוגמת: מחשבים מוצפנים או מתקפה שמונעת פעילות (DoS).
מרגע שאירוע כזה מתחיל, נוצר עומס ניכר במספר רב של מוקדים בארגון. זהו בדיוק הרגע בו תרצו חברה מנוסה שתסייע לכם לעבור את האירוע באופן הטוב ביותר.

למי מיועד צוות תגובה?

לחברות שברגע זה הותקפו וזקוקות לסיוע מיידי.

מהם היתרונות בסיוע של צוות תגובה?

מתקפת סייבר מתוכננת על ידי התוקפים זמן רב מראש והם ערוכים למגוון תרחישים מצד המותקף. על מנהלי הארגון להפנים שמדובר בתהליך לא קצר אשר יחייב התערבות של מספר מחלקות. בעוד שבתחילה הדגש יהיה על ההיבטים הטכניים, הרי שהאירוע עשוי לכלול גם היבטים עסקיים ומשפטיים. כדאי ומומלץ להסתייע בחברה מקצועית וחיצונית שהייתה מעורבת במקרים רבים כאלו בעבר.

מה יהיו הדגשים?

  • איתור וקטור החדירה לארגון והמסלול שהתוקף עבר ברשת הפנימית.
  • סיוע בניקוי הרשת מהפוגענים.
  • סיוע בקשר מול גופי ביקורת חיצוניים.
  • השתתפות בישיבות החירום ומתן הנחיות מתאימות.

צוות תגובה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים. לא מדובר כאן בעובדים בלתי מיומנים שמספקים תשובות בהתאם לתבניות מוכנות מראש, אלא בהגעה פיסית למתקן הלקוח, בהובלת תהליך בארגון, בהנחיית מגוון מחלקות ובשמירה על קשר שוטף מול רשויות דוגמת מערך הסייבר והרשות להגנת הפרטיות. וודאו היטב שהחברה שבחרתם אכן עונה על כל הדרישות הללו!

מאמרים נוספים

אירועי סייבר

בהתאם לנתונים של מערך הסייבר, קרב ל 50% מהארגונים שבהם מועסקים 250 עובדים ומעלה חוו מתקפת סייבר. הארגונים משקיעים הון רב בתכנון אסטרטגית אבטחת

שירותי אבטחת מידע וסייבר – כך תשמרו על העסק שלכם בעידן הדיגיטלי

בעולם האינטרנטי כיום בו עסקים מסתמכים במידה רבה על פלטפורמות דיגיטליות שונות, הגנה על נתונים רגישים היא בעלת חשיבות עליונה. אבטחת מידע ושירותי סייבר

ששת הכללים בתכנון אסטרטגית סייבר

מנהלי אבטחת מידע רבים משקיעים את מירב זמנם בפעולות שוטפות, כגון רכש והטמעת מערכות אבטחת מידע, ביצוע הדרכות מודעות סייבר לעובדים ועוד. יחד עם

ממליצים

הצוות שלכם פשוט מדהים, פשוט תענוג לעבוד מולם, נרתמים ועוזרים בכל מצב, סבלניים מבינים ומקצועיים ביותר. מאוד מאוד מקווה שנמשיך לעבוד מולכם, כי שירות כזה קשה מאוד לקבל היום.תודה ענקית ממני ומכולם פה.
המלצות
שי
עיריית ירושלים
אנו עובדים עם חברת מדסק מזה מספר שנים. הצוות מיומן, סבלני, מקצועי מאוד ובנוסף ממליץ על דרכי פעולה.
המלצות
אורי איילון
מנמ"ר האקדמית גורדון
ברצוני להביא את תודתי על השירות הכולל שקיבלתי בחברתכם בנושא אבטחת מידע ברשתות SCADA, החל משלב ה Presale ואפיון הצרכים ועד העבודה בפועל. איש המכירות נתן לנו שירות אדיב ויוצא מן הכלל , כמו כן היה זמין ודאג כי מעגל השירות ייסגר עד לפרט האחרון.מומחה הסייבר התמודד מצוין עם האתגרים המורכבים והייחודיים לרשתות תפעוליות, היה זמין וידע לתת מענה לכל נושא טכני גם ברמות המורכבות ביותר .אשמח להפנות אליכם עוד לקוחות רבים שאני בטוחה שיהיו מרוצים .
המלצות
נירה דקל
מנמ"רית מתקן התפלה שורק
דילוג לתוכן