שירותי סייבר

מחפשים שירותי סייבר מצויינים? לכל חברה יש צרכים שונים בכל הנוגע להגנה על מידע ברשת. במאמר זה אנחנו הולכים לתת לכם מספר של דוגמאות בסיסיות לשירותים השונים שכל חברה צריכה: מיפוי סיכוני סייבר, בדיקות חדירות, יצירה של נהלי אבטחת מידע מותאמים להתנהלות הארגונית, ועוד. אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

שירותי סייבר

מה הם שירותי סייבר?

שירותי סייבר הם דבר שכל עסק בעל נוכחות דיגיטלית צריך. קיימים סוגים רבים של שירותי סייבר. רובם מתמקדים בצורך המהותי של הגנה על אתר האינטרנט או מידע אשר מאוחסן ברשת. בנוסף, קיימים שירותי סייבר אשר מגנים על רשתות האינטרנט עצמן מפני גורמים עוינים.

מה הם השירותים אשר קיימים?

שירותים אלה מעניקים קשת רחבה של מענים. שירות הסייבר הראשוני שכל עסק צריך לקחת הוא סקר סיכוני סייבר. בעזרת סקר זה, תוכלו למפות ולהבין מה הם האיומים העומדים בפניכם. לאחר המיפוי, יהיה ניתן לתכנן אסטרטגיה יעילה – הן למניעה של סיכונים בשימוש היומיומי (יצירת נהלי אבטחה), והן בהתמודדות עם מצב שבו הייתה פריצה או חדירה למערכת.

מה הם הסיכונים אשר עומדים בפני עסקים דיגיטליים?

עסקים דיגיטליים עומדים בפני סיכונים רבים. בראש ובראשונה, הצורך להגן על המידע הוא החשוב ביותר. הנה רשימה של נתונים הקיימים כמעט בכל בית עסק, וצריכים להישאר חסויים.

סיסמאות וכתובות מייל

לרוב, לכל עובד, ולעתים גם לכל לקוח, צריכה להיות סיסמה משלו להתחברות למערכת העסקית. סיסמאות אלו צריכות להיות סיסמאות חזקות, אשר קשה לנחש אותן (ולא, 12345 זו לא סיסמה קשה לניחוש). במסגרת שירותי סייבר, אנו בונים נהלי אבטחת מידע אשר מבהירים לעובדים וללקוחות איך ליצור סיסמאות.

מסמכים חסויים

דפי חשבון בנק, תוכניות עסקיות, רעיונות, לוחות זמנים ועוד. כל הדברים האלה לא צריכים להיות גלויים לעיניהם של גורמים לא רלוונטיים. בזמן ניהול סיכוני סייבר, חשוב להגדיר למי מאנשי הצוות תהיה גישה לכל מסמך.

מספרי כרטיסי אשראי

אם אתם מנהלים עסק שעיקרו הוא מכירה או רכישה של מוצרים, אתם צריכים לקבל מענה בנושא של הגנה על מספרי כרטיס אשראי אשר מאוחסנים או עוברים דרך הרשת של האתר שלכם.

מתן מענה במקרה של חדירה או פריצה

הסיוט של כל בעל עסק דיגיטלי הוא אירוע סייבר חירומי – חדירה, פריצה, השתלטות על האתר, גניבת מידע או כל דבר דומה לזה. למרות שאנחנו נדע בדיוק מה לעשות במקרים כאלה, אנחנו כנראה לא נגיע לשם מלכתחילה. כדי להביא מה עושים במקרה חירום, אנחנו מבצעים הדמיות של מקרים כאלה באופן תקופתי. הדמה כזו נקראת “בדיקת חדירות”.

למה חשוב לבצע בדיקות חדירות?

בדיקת חדירות היא אחד משירותי הסייבר החשובים ביותר כדי להבין מה עושים במקרה של חדירה. במהלך הבדיקה אנחנו למעשה מבצעים מתקפה מדומה על האתר, וכך יכולים לאמוד מה היא רמת האבטחה שלו. בדיקה זו מאפשרת לנו להבין יותר לעומק אילו מענים יש להוסיף למערכת האבטחה על מנת להפוך אותה למושלמת.

איך לבחור חברת סייבר?

בחירה של חברת סייבר איכותית צריכה להיעשות על פי ניסיון ומקצועיות של אנשי הצוות. חשוב שתבחרו בחברה שעומדת בתקני אבטחה מתקדמים, ועובדת עם מגוון רחב של מערכות. בנוסף, החברה צריכה לעבוד אך ורק איתכם ולא עם המתחרים שלכם על מנת שלא יהיה ניגוד אינטרסים מסוג כלשהו.

שירותי הסייבר של MADSEC

אנחנו בחברת MADSC מספקים מגוון רחב של מענים לחברות בעלות נוכחות דיגיטלית. החל ממיפוי סיכונים, דרך התמודדות עם תקלות ועד לביצוע מבחני חדירות, עם MADSEC אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין שאתם מכוסים מכל הכיוונים. צרו איתנו קשר עכשיו לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנת שירות. אנחנו פה בשבילכם.

/ 5.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם.
דילוג לתוכן