שירותים מיוחדים

עולם הסייבר נרחב מאד, ומלבד סקרי סיכונים ומבדקי חדירות קיים צורך בשירותים נוספים. במסגרת זו אנו מציעים ייעוץ שוטף במתקן הלקוח, לדוגמה CISO בהיקף של יום בשבוע או יותר. הרעיון הוא להשתמש בעובד במיקור חוץ שמומחה למגוון היבטים של אבטחת מידע, דוגמת הכנת נהלים, הדרכת עובדים, רישום מאגרים ועוד.

באותו אופן ניתן לקבל בודק חדירות בהיקף של יום בשבוע או יותר. כך צוות הפיתוח יוכל להסתייע בו באופן מרוכז וקבוע בכל סוגיות אבטחת המידע.

שירותי סייבר

דוגמאות לשירותים מיוחדים נוספים

סוג השירותהסבר
סימולציית סייבר להנהלהסדנה מעשית שבה ההנהלה מתורגלת במגוון סימולציות בתחום הסייבר הקשורות ספציפית לארגון. מטרת הסדנה היא לסייע להנהלה ולארגון להיערך טוב יותר מפני אירוע סייבר
צוות תגובה IR-Incident Responseסיוע חירום לחברה במקרה של מתקפת סייבר. במסגרת זו אנו מספקים ייעוץ וליווי שוטף, סיוע בניהול האירוע ובהתמודדות עם אתגרים מתוך הארגון ומחוצה לו.
קמפיין Phishing לבדיקת מודעות עובדיםכידוע, לתוקף שממוקם בחו”ל, זו תהיה הדרך הנוחה ביותר לנסות לפרוץ לארגון, וזו הסיבה שאין תחליף לתרגול העובדים. היתרון שלנו הוא שילוב של מודעות עובדים, ביחד עם ניסיונות עקיפה של מערכות ההגנה נגד Phishing.
Red teamסדרת תקיפות על הארגון במשטחי תקיפה שונים, וזאת במטרה לבחון את מערכות ההגנה וללמוד את רמת חוסן הסייבר של הארגון. הפרויקט מבוצע על ידי בודקי חדירות ואנשי מודיעין סייבר מקצועיים ומיומנים מאד.
ניסיונות עקיפת מערכות הגנהרשימת מערכות אבטחת המידע הולכת ומתארכת, אם בעבר הסתפקו ב Firewall ואנטי-וירוס, הרי שכיום הרשימה כוללת לפחות עשרה מרכיבים.
במסגרת שירות זה, מומחה מנסה לעקוף את המערכות הללו. כך תוכלו לוודא שהמערכות הוגדרו כנדרש.
הקשחת שרתים ושירותיםסקר שבמהלכו נבדקת רמת ההקשחה של שרתים, דוגמת DC ושירותים דוגמת Outlook 365 על פי Best practice של היצרנים ושל CIS.
CISO As a Serviceמנהל אבטחת המידע הינו תפקיד ניהולי-טכנולוגי-עסקי. הצבת CISO בארגון מאפשרת מתן שירות קבוע ומתמשך של יועץ מקצועי בבית הלקוח.

/ 5.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם.
דילוג לתוכן