שירותים מיוחדים

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.
רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מבין לקוחותינו

הסמכות

מה אנחנו מציעים בנושא

עולם הסייבר נרחב מאד, ומלבד סקרי סיכונים ומבדקי חדירות קיים צורך בשירותים נוספים. במסגרת זו אנו מציעים ייעוץ שוטף במתקן הלקוח, לדוגמה CISO בהיקף של יום בשבוע או יותר. הרעיון הוא להשתמש בעובד במיקור חוץ שמומחה למגוון היבטים של אבטחת מידע, דוגמת הכנת נהלים, הדרכת עובדים, רישום מאגרים ועוד.

באותו אופן ניתן לקבל בודק חדירות בהיקף של יום בשבוע או יותר. כך צוות הפיתוח יוכל להסתייע בו באופן מרוכז וקבוע בכל סוגיות אבטחת המידע.

שירותי סייבר

דוגמאות לשירותים מיוחדים נוספים

סוג השירותהסבר
סימולציית סייבר להנהלהסדנה מעשית שבה ההנהלה מתורגלת במגוון סימולציות בתחום הסייבר הקשורות ספציפית לארגון. מטרת הסדנה היא לסייע להנהלה ולארגון להיערך טוב יותר מפני אירוע סייבר
צוות תגובה IR-Incident Responseסיוע חירום לחברה במקרה של מתקפת סייבר. במסגרת זו אנו מספקים ייעוץ וליווי שוטף, סיוע בניהול האירוע ובהתמודדות עם אתגרים מתוך הארגון ומחוצה לו.
קמפיין Phishing לבדיקת מודעות עובדיםכידוע, לתוקף שממוקם בחו”ל, זו תהיה הדרך הנוחה ביותר לנסות לפרוץ לארגון, וזו הסיבה שאין תחליף לתרגול העובדים. היתרון שלנו הוא שילוב של מודעות עובדים, ביחד עם ניסיונות עקיפה של מערכות ההגנה נגד Phishing.
Red teamסדרת תקיפות על הארגון במשטחי תקיפה שונים, וזאת במטרה לבחון את מערכות ההגנה וללמוד את רמת חוסן הסייבר של הארגון. הפרויקט מבוצע על ידי בודקי חדירות ואנשי מודיעין סייבר מקצועיים ומיומנים מאד.
ניסיונות עקיפת מערכות הגנהרשימת מערכות אבטחת המידע הולכת ומתארכת, אם בעבר הסתפקו ב Firewall ואנטי-וירוס, הרי שכיום הרשימה כוללת לפחות עשרה מרכיבים.
במסגרת שירות זה, מומחה מנסה לעקוף את המערכות הללו. כך תוכלו לוודא שהמערכות הוגדרו כנדרש.
הקשחת שרתים ושירותיםסקר שבמהלכו נבדקת רמת ההקשחה של שרתים, דוגמת DC ושירותים דוגמת Outlook 365 על פי Best practice של היצרנים ושל CIS.
CISO As a Serviceמנהל אבטחת המידע הינו תפקיד ניהולי-טכנולוגי-עסקי. הצבת CISO בארגון מאפשרת מתן שירות קבוע ומתמשך של יועץ מקצועי בבית הלקוח.

מאמרים נוספים

אבטחת סייבר בתעשיית הרכב

תעשיית הרכב עוברת התפתחות דיגיטלית חסרת תקדים. זו התפתחות המשלבת יותר חיבורים דיגיטליים והרבה יותר אוטומציה בהיבטים שונים של פיתוח כלי הרכב. התפתחות זו

אבטחת מידע בענן

כמעט כל חברה או ארגון צריכים שתהיה לכם היכולת לשתף קבצים במהירות ובנוחות. אבל הנוחות של הענן היא גם נקודת התורפה שלו. לכן, אבטחת

אבטחת מידע לעסקים קטנים

כיום, כמעט אין אתר או חנות שלא משתמשים באבטחת מידע לעסקים קטנים. מה הופך את התחום הזה לחשוב כל כך, ומפני מה אנחנו בעצם

ממליצים

הצוות שלכם פשוט מדהים, פשוט תענוג לעבוד מולם, נרתמים ועוזרים בכל מצב, סבלניים מבינים ומקצועיים ביותר. מאוד מאוד מקווה שנמשיך לעבוד מולכם, כי שירות כזה קשה מאוד לקבל היום.תודה ענקית ממני ומכולם פה.
המלצות
שי
עיריית ירושלים
אנו עובדים עם חברת מדסק מזה מספר שנים. הצוות מיומן, סבלני, מקצועי מאוד ובנוסף ממליץ על דרכי פעולה.
המלצות
אורי איילון
מנמ"ר האקדמית גורדון
ברצוני להביא את תודתי על השירות הכולל שקיבלתי בחברתכם בנושא אבטחת מידע ברשתות SCADA, החל משלב ה Presale ואפיון הצרכים ועד העבודה בפועל. איש המכירות נתן לנו שירות אדיב ויוצא מן הכלל , כמו כן היה זמין ודאג כי מעגל השירות ייסגר עד לפרט האחרון.מומחה הסייבר התמודד מצוין עם האתגרים המורכבים והייחודיים לרשתות תפעוליות, היה זמין וידע לתת מענה לכל נושא טכני גם ברמות המורכבות ביותר .אשמח להפנות אליכם עוד לקוחות רבים שאני בטוחה שיהיו מרוצים .
המלצות
נירה דקל
מנמ"רית מתקן התפלה שורק
דילוג לתוכן