רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.
רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם.

מבין לקוחותינו

הסמכות

CISO או Chief Information Security Officer הינו מנהל אבטחת המידע. זה תפקיד ניהולי-טכנולוגי-עסקי חוצה ארגון. התפקיד אינו כבול לתחום ה-IT בלבד מכיוון שבעידן הנוכחי המידע על צורותיו השונות הינו הנכס העיקרי של הארגון. הצבת CISO בארגון מאפשרת מתן שירות קבוע ומתמשך של יועץ מקצועי בבית הלקוח. במסגרת תפקידו אותו יועץ, יכול להוביל, לנהל ולקדם תהליכים ארגוניים הקשורים באבטחת מידע בפרט ובניהול סיכוני מידע בכלל.

איזה ארגון זקוק ל- CISO As a Service?

בתקופה שבה התקפות סייבר הן חלק בלתי נפרד מהעולם הדיגיטלי, למעשה כמעט כל ארגון המתנהל באינטרנט זקוק ל-CISO, מנהל המידע והאבטחה. במיוחד, ארגונים בינוניים וגדולים המטפלים בנתונים רגישים, מגוון רחב של מערכות ופרויקטים מורכבים הם האידאליים לקבלת CISO As a Service. חברות טכנולוגיה, ארגוני אשראי, בנקים, בתי חולים, ממשלה ומוסדות אקדמיים הם רק דוגמאות לארגונים שיכולים להיטיב מאוד משירותים אלו. CISO As a Service מספקת ידע אבטחתי מוביל בתעשייה, שארגונים פשוט לא יכולים לקבל בשום צורה אחרת.

ciso

מהם יתרונות השירות? 

 1. מומחיות ומקצועית: חברות המציעות CISO As a Service מעסיקות מומחים באבטחת מידע שלמדו להתמודד עם מגוון תקיפות ואיומים.
 2. תמיד מעודכנים: חברות של CISO As a Service מחזיקות במידע מעודכן באופן קבוע על טכניקות התקפה חדשות ושיטות הגנה מתקדמות.
 3. מינימיזציה של סיכון: עם מנהל אבטחת מידע מקצועי עוסק באיומים לאבטחת המידע, הסיכון להתקפות מתמתן.
 4. שמירה על סודיות: השירות מסייע בשמירה על נתונים רגישים, ובכך מסייע לחברה לשמור על המידע והאמון של הלקוחות.
 5. חיסכון בעלויות: השכרת CISO באופן מלא יכולה להיות יקרה. קבלת שירות מחברה מספקת CISO As a Service יכולה לחסוך בעלויות, בזמן שמסופקת לך את המומחיות הנדרשת.
 6. תמיכה מתמדת: השירות מספק תמיכה באופן מתמיד, ולא רק במהלך שעות העבודה הרגילות.
 7. עדכונים ודוחות: חברות CISO As a Service מתעדות ומעדכנות באופן קבוע את מדיניות האבטחה ומספקות דוחות שקופים של פעילות האבטחה.

משימות אפשריות של CISO

 • תכנון, ליווי וביקורת תוכנית עבודה שנתית.
 • בדיקת תאימות מבחינת רגולציה.
 • הכנה והתאמה של נהלי אבטחת מידע בהתאם לדרישות. 
 • בדיקת פתרונות אבטחת מידע לצרכי הארגון.
 • ביצוע תדריכים שוטפים וביקורות לעובדים/הנהלה.
 • אפיון מוצרי אבטחת המידע הנדרשים לארגון בהתאם לניהול הסיכונים.

CISO as a service

בשורה התחתונה

מנהל אבטחת מידע הוא תפקיד מהותי מאד בארגון ועליו להיות בעל ניסיון רב בתחום. אצלנו ב-madsec ה-CISOs מבצעים סקרי סיכונים באופן שוטף, עוברים הדרכות והסמכות ומכירים הייטב את הרגולציות השונות. חשוב של- CISO יש חברה מאחוריו שתומכת בכל נושא, אל תתפשרו.

מאמרים נוספים

התמודדות עם מתקפת כופר: מדריך מידע לעסקים

בעידן של היום אין כמעט עסק בישראל או בעולם שאין לו אתר אינטרנט. בין אם מדובר בחנות דיגיטלית שדרכה ניתן לרכוש מוצרים, בין אם

מהי מתקפת DDOS ואיך מתגוננים מפניה?

בעידן הדיגיטלי, מידע הוא כוח וככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם משתכללות הטקטיקות בהן משתמשים פושעי רשת והאקרים במטרה לשבש שירותים מקוונים חיוניים. איום כזה

בדיקת פישינג (Phishing)

פישינג (phishing) הינו מושג המתייחס לתקיפה בסייבר המשתמשת בתכונות הפסיכולוגיות של אדם, על מנת לאפשר חדירות ובכך לפרוץ ולהגיע ליעד. פישינג הינה תקיפה מעולם

ממליצים

הצוות שלכם פשוט מדהים, פשוט תענוג לעבוד מולם, נרתמים ועוזרים בכל מצב, סבלניים מבינים ומקצועיים ביותר. מאוד מאוד מקווה שנמשיך לעבוד מולכם, כי שירות כזה קשה מאוד לקבל היום.תודה ענקית ממני ומכולם פה.
המלצות
שי
עיריית ירושלים
אנו עובדים עם חברת מדסק מזה מספר שנים. הצוות מיומן, סבלני, מקצועי מאוד ובנוסף ממליץ על דרכי פעולה.
המלצות
אורי איילון
מנמ"ר האקדמית גורדון
ברצוני להביא את תודתי על השירות הכולל שקיבלתי בחברתכם בנושא אבטחת מידע ברשתות SCADA, החל משלב ה Presale ואפיון הצרכים ועד העבודה בפועל. איש המכירות נתן לנו שירות אדיב ויוצא מן הכלל , כמו כן היה זמין ודאג כי מעגל השירות ייסגר עד לפרט האחרון.מומחה הסייבר התמודד מצוין עם האתגרים המורכבים והייחודיים לרשתות תפעוליות, היה זמין וידע לתת מענה לכל נושא טכני גם ברמות המורכבות ביותר .אשמח להפנות אליכם עוד לקוחות רבים שאני בטוחה שיהיו מרוצים .
המלצות
נירה דקל
מנמ"רית מתקן התפלה שורק
דילוג לתוכן